Het zijn de harmonieuze vormgeving en de hoogstaande technologie die de Lexus RX zo begerenswaardig maken. De krachtige motor geeft deze Lexus uitstekende prestaties. Iedereen kan het beamen: een lederen interieur is levend en luxe. Om van comfort nog maar te zwijgen. En dat komt allemaal nog beter tot z'n recht dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, metallic lak, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank. Het cd-wisselaar levert uitstekende geluidskwaliteit en het navigatiesysteem wijst de weg. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Met verstelbaar stuur, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Lexus helemaal compleet. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. In de Lexus RX heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie. Inruil van uw huidige auto of motor mogelijk Kijk voor ons complete aanbod op www.autogarderen.nl WIJ ZIJN ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND Om teleurstelling te voorkomen graag even bellen of de door u geselecteerde auto nog op voorraad is Onze openingstijden zijn ;maandag tm vrijdag van 9:00 tm 17:00Zaterdag van 10:00 tm 14:00Zondag GESLOTENBuiten openingstijden op telefonische afspraaktel.0577-726137mob.0653955377
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0577-726137).
Putterweg 56 -01 3886PD Garderen
0577-726137 06-53955377
[email protected] www.autogarderen.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.